fbpx

SIRIO

SIRIO to unikalne i nowoczesne urządzenie do fizykoterapii generujące fale akustyczne o częstotliwości 38 kHz. Ta rewolucyjna terapia działa na zasadzie połączenia zjawisk kawitacji oraz efektu termicznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu metabolity nocyceptywne są usuwane z organizmu, co przyspiesza proces regeneracji oraz wywołuje pozytywne efekty terapeutyczne.
W naszym gabinecie oferujemy Państwu innowacyjny sprzęt do fizykoterapii. Zaawansowana technologia wykorzystywana w aparacie SIRIO sprawia, że efekty terapeutyczne uzupełniają się potęgując lecznicze działania. Kilkuminutowy zabieg skutecznie wpływa na układ mięśniowo-szkieletowy zwiększając miejscową przemianę materii oraz przyspieszając usuwanie jej metabolitów. Efekt ten daje szybką i trwałą regenerację tkanek miękkich. Terapia SIRIO zalecana jest zarówno w przewlekłych, jak i ostrych stanach zapalnych, zwapnieniach, urazach oraz innych schorzeniach związanych z układem narządu ruchu.
W naszym kraju jesteśmy jednymi z pierwszych, oferujących zabiegi tym oto urządzeniem. Pozytywne rezultaty są uzyskiwane często już przy pierwszym zabiegu, a pacjenci odczuwają znaczną poprawę w postaci zmniejszenia napięcia i rozluźnienia w okolicach wykonywanego zabiegu.

Wskazania:
-zerwania i uszkodzenia mięśni
-naciągnięcia i przykurcze mięśni
-wapniejące zapalenie ścięgien
-schorzenia ścięgien
-zapalenie więzadła właściwego rzepki
-skostnienia pozaszkieletowe
-pubalgia
-zapalenia nadkłykci i łokieć tenisisty
-zapalenie rozcięgna podeszwowego
-ostrogi piętowe i bóle okolice pięty
-drenaż i wyciszenie mięśni
-obrzęki i krwiakiDodaj komentarz